Výhercovia

26.9.2014

Oľga Molnárová (Vranov nad Topľou), Júlia Tancerová (Nová Dubnica)

25.9.2014

Milan Balog (Stupava), Ingrid Zinser (Bratislava)

24.9.2014

Anna Darnádiová (Golianovo), Veronika Cehláriková (Trnava)

23.9.2014

Jozef Randjak (Rabča, okr.Námestovo), Judita Gedelovská (Bratislava), Renáta Krišková (Hrachovište)

22.9.2014

Vlasta Jamerlová (Jablonica), Magdaléna Kopčová (Vranov nad Topľou)

19.9.2014

Stanislav Kováč (Bzenov, okr.Prešov), Renáta Chrenková (Vráble)

18.9.2014

Slavomíra Bačiaková (Martin)

17.9.2014

Martina Kotuličová (Svidník), Alžbeta Petrenková (Kostoľany nad Hornádom), Viera Bendová (Chtelnica)

280 €: Iveta Hromcová (Veľké Úľany)

16.9.2014

Lenka Machalíková (Bratislava), Anna Nadzamová (Turzovka-Stred), Helena Sedláková (Poprad)

15.9.2014

Božena Leitgebová (Bratislava), Dana Hricová (Batizovce), Pavol Podobinský (Svit)

12.9.2014

Andrea Chybová (Dohňany), Viera Hiblerová (Kráľ)

11.9.2014

Barbora Bačinská (Stráňavy), Ján Golián (Kokava nad Rimavicou), Mária Haršáňyová (Hodruša Hámre), prémia 280 €: Monika Kamenárová (Réca, okr.Senec)

10.9.2014

Jana Pekárová (Závodie,okr.Žilina), Jozef Kosar (Nový Život)

9.9.2014

Dana Adámková (Brezovica), Jozef Kosar (Eliašovce), Anna Andrejovská (Hrabovec, okr.Bardejov)

8.9.2014

Veronika Kmecová (Miňovce,okr.Stropkov), Veronika Kontermanová (Košice), Jarmila Karoliová (Bzenov, okr.Prešov)

5.9.2014

Anna Pecháčová (Kovariec,okr.Topoľčany), Slávka Šteinerová (Rudňany, okr.Spišská Nová Ves), Martina Kotuličová (Svidník)

4.9.2014

Gabriela Smaržíková ( Krásnovce ) Emília Ripelová (Kysucké Nové Mesto) Michaela Bulantová

3.9.2014

Helena Karpová (Veľká Lomnica, okr.Kežmarok), Mária Oťahelová (Sása, okr.Zvolen)

2.9.2014

Marcela Propeková (Rabča,okr.Námestovo)

28.8.2014

Anna Košíková (Chynorany), Monika Marková (Lučenec), Eva Hubková (Senec), Tibor Tomšahár (Senec)

27.8.2014

Tibor Zajac (Príbovce), Anna Kušnírová (Veľký Šariš), Milena Racková (Banská Bystrica), Radoslava Olšavská (Senec),

26.8.2014

Miroslav Huťka (Krpeľany), Jozef Hlavatý (Bratislava), Emília Koreňová (Zvolen), Erika Olvecka (Čab)

25.8.2014

Zuzana Mertanová (Levice), Ľubomír Tokoly (Košice), Jana Verešíková (Banská Štiavnica), Oľga Gorgiová (Rožňava)

22.8.2014

Miroslava Rusiňáková (Vysoké Tatry), Oľga Meszméry (Reca), Margita Adamcová(Hronec,okr.Brezno), Zlata Fraňová (Pezinok)

21.8.2014

Mária Miháliková (Bidovce,okr.Košice), Eva Hazuchová (Dolný Kubín), Adriana Sandtnerová (Viničné), Miroslav Buda (Banská Bystrica)

20.8.2014

Anna Varechová (Lučenec), Emília Červencová (Štiavník, okr.Bytča), Magdaléna Diczháziová (Stará Ľubovňa), Katarína Hubková (Bratislava)

19.8.2014

Juraj Sojan (Prievidza)

18.8.2014

Stanislava Puklušová (Košice), Mária Ferancová (Oravská Jasenica), Lucia Bosáková (Tesárske Mlyňany), Mária Zboranová (Horná Potôň)

15.8.2014

Helena Kmecíková (Považská Bystrica), Ľuboslava Nováková (Behárovce, okr. Levoča), Ladislav Maruniak (Handlová), Erika Olvecká (Nové Sady)

14.8.2014

Malvína Ďurišová (Nová Ves nad Žitavou), Oľga Meszmery (Reca), Jana Horecká (Bratislava)

13.8.2014

Miroslava Hubená (Rajec), Klaudia Lavošová (Veľké Dravce), Mária Arendáriková (Krásno nad Kysucou), Adriana Čechová (Rimavská Sobota)

12.8.2014

Anna Galádová (Zohor), Lucia Steinhublová (Tvrdošín), Miroslava Skorušová (Trstená), Ľudovít Grendel (Revúca)

11.8.2014

Mgr.Dana Lemešová (Bratislava), Lenka Kovalíková (Malá Trňa, okr.Trebišov), Viera Malinová (Krnča, okr.Topoľčany), Alžbeta Gulášová (Bratislava)

8.8.2014

Jolana Jasková (Sečovce), Magdaléna Kopčová (Vranov nad Topľou), Anna Bilková (Holíč), Jana Černá (Borský Milukáš,okr.Senica)

7.8.2014

Veronika Brucknerová (Lukáčovce pri Nitre), Mária Holešová (Žilina), Emília Majorová

6.8.2014

Eva Brdiarová (Bratislava), Anna Brondošová (Liptovský Mikuláš), Emília Maďarová (Hrádok), Daniela Kosturjaková (Košice)

5.8.2014

Florián Frtús (Bratislava), Mgr.Dana Lemešová (Bratislava), Daniela Kirinovičová (Jablonec), Mária Slodičáková (Spišská Belá)

4.8.2014

Elena Barényiová (Zliechov) , Anna Ivaničová (Turčianske Teplice) , Mária Majerová (Bratislava), Dana Michalíková (Vrútky)

1.8.2014

Helena Jarabáková (Banská Bystrica), Dominika Jariabeková (Košice), Viera Chovančíková (Brvnište)

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.